דקים מעץ

     
 

דקים מעץ

ישנם היום הרבה סוגי עץ המתאימים לשימושים שונים בבנייה אן בגינה כמו למשל בניית והרכבת דקים מעץ. ישנם סוגי עץ שונים המתאימים לבניית דקים כאלה שאינם ידועים בספיגת מים, עמידות לשמש, חוזק ועוד. הבחירה של עיצוב דקים מעץ, יכולה להשפיע על התוצאה הסופית. הסידור של קורות העץ, תוספות כמו פרגולה או מעקה ישנו את העיצוב באופן מהותי. יש לקבל רעיונות, לראות כמה דוגמאות של דקים מעץ בחצרות השונות אפילו אם תערכו סיבוב בשכונה שלכם, תוכלו לקבל רעיונות לגבי סגנון הדק בו אתם מעוניינים. חשוב גם להתייעץ עם בעלי מקצוע שבהתאם לגינה שלכם, הם יוכלו להציע לכם את העיצוב של הדק האידיאלי בגינתכם או במרפסת ביתכם.

דקים מעץ

מידע על סוגי העץ השונים

עץ, הינו חומר אורגני שחשוף הרבה להשפעות חיצוניות ופגעי הזמן. יש לקחת בחשבון את התחזוקה השוטפת של דקים מעץ או פרגולות במידה ואתם מעוניינים להתקין בגינתכם. ישנם סוגי כעץ המאבדים מיופיים ופשוט דוהים, וזו הסיבה שבחירת סוג העץ היא עוד הרבה יותר חשוב מעיצוב הדקים. כדאי לשאול את אנשי המקצוע לגבי סוגי העץ המומלצים עבור הדקים. ככל שהתחזוקה תהיה פשוטה יותר יהיה לכם הרבה יותר קל לתחזק את הדקים בגינה. הגינה והבית, תמיד דורשים מאתנו תחזוקה שוטפת אנו עובדים בגינה, צובעים, משפצים ומעצבים מחדש. אם כבר אנו כבר חושבים להשקיע בגינה, כדאי שנתייעץ היטב כך שתהיה לנו תמורה מלאה עבור ההשקעה אותה בצענו.

דקים מעץ משדרים יוקרה וחמימות

למרות שהיום ישנם הרבה תחליפים לעץ, ואפילו קשה לזהות ביניהם, כמו למשל דקים דמויי עץ, הרבה אנשים מעוניינים דווקא בעץ מלא שישדר טבעיות ויוקרה. מי שאוהב להשקיע ומבין היטב בעיצוב, יעדיף להרכיב דקים העשויים מעץ איכותי. ישנם מחסני עץ המתמחים בעיצוב והתקנה של דקים מעץ מלא וגאזיבו לגינה וישמחו לעזור לכם ולייעץ לכם בטרם תחליטו איזה עץ ואיזה עיצוב הייתם מעוניינים בדק שלכם. רצוי מאוד לוודא שהחומר ממנו אתם בונים את הדק \ במקרה זה מדובר בעץ טבעי, עבר תהליך שח אימפרגנציה שמרחיק ממנו מזיקים וחרקים שיכולים לגרום לריקבון העץ.