סוככי זרועות

     
 

סוככי זרועות מעוצבים לבית

 
הצורך בארץ, עבור פתרונות הצללה הינו רב, ישנן חברות רבות, המייצרות סוככים מכל הסוגים, אך רבים מעדיפים דווקא, סוככי זרועות מעוצבים לבית, בגלל שהם פרקטיים, מגנים היטב מפני שמש וגשם , מעוצבים ממבחר בדים יפים וכן, מגנים על הריהוט בבית. היתרון הגדול הנוסף הינו, שסוככים אלה, אינם מצריכים באישור בנייה, מה שיגרום לכם לשלם יותר כסף ולהתחיל בבירוקרטיה בוועדה לתכנון ובנייה במקום מגוריכם. המטרה היא   באמצעות סוככי זרועות, הינה להעניק מראה מיוחד ונוחות בגינה שלנו או במרפסת שבה אנו יושבים. מדובר על אזור הצללה אשר מיד נראה מטופח כאשר מתקינים בו סוככי זרועות מעוצבים.
 
פתרון נפלא למי שיש לו דירת גג
 
מי שיש לו דירת גג, לבטח החום יקפח על גג ביתו ועל המרפסת. התקנת סוככי זרועות מעוצבים לבית, יהיה המענה היעיל ביותר, עבור השמש בדירת הגג. גם דירות גן שיש בהם שמש רב, יעדיפו סוככי זרועות, אשר ניתן לכוון אותם. מרקיזות מרהיבות חצי עגולות, המזכירות לנו בתים כפריים באירופה, שיש להם מראה רומנטי וחם, הם חלק מסוככים אלה וכן, ניתן למצוא סוככים ישרים. המגוון של הבדים הוא רב וכן, ניתן למצוא סוככים חשמליים שניתן לכוון אותם על פי הצורך, מה שמקנה המון נוחו לכל מי שמתקין אותם בביתו. גם על חלונות בודדים, אשר אין בהם תריס, תוכלו להתקין סוכך זרועות קטן, אשר ישמור על הריהוט היקר בביתכם. ניתן להזמין סוככי זרועות בעלי חיישנים אשר ישמרו עליהם מפני הרוח, כך שיתקפלו אוטומטית ללא צורך שתהין בבית ותבצעו את הפעולה בעצמכם.

הזמנת סוכך בכל המידות
 
זה גם יתרון גדול של סוככי זרועות מעוצבים לבית,  הסוככים ניתנים להזמנה בכל המידות, אם למקום גדול מאוד, אשר ניתן להזמין סוכך מתאים ואם, עבור חלונות במידות או מבנה מיוחד. המטרה היא גם הצללה וגם מראה שיהיה אסטטי לבית. המחיר הינו סביר וזול יותר מאשר סוכך קבוע. יש לבחור בקפידה את הבדים השונים של הסוכך, כך שיתאימו לגשם ושמש ויחזיקו מעמד שנים. ייעוץ וכן הוראות אחזקה עבור הסוכך, הם חיוניים מאוד על מנת לשמור על הסוכך שייראה רענן למשך שנים רבות.